Догляд


Корисна тематична інформація та поради від фахівців, професіоналів та дачників-аматорів усім власникам присадибних ділянок що до догляду за садом та городом.

Сільськогосподарським культурам та продукції рослинництва шкодять понад 400 видів шкідників, 200 збудників хвороб, 300 видів бур’янів. За підрахунком наукових установ Української академії аграрних наук в Україні втрати від шкідників, хвороб і бур’янів обчислюється в розмірі 33-48% потенційного врожаю.

Сьогодні питання безпеки та якості сільськогосподарської продукції невід’ємно пов’язані з використанням захисту рослин. Кожен дбайливий господар розуміє важливість своєчасного та розумного підходу до виконання доглядових робіт. Адже саме від правильного догляду за культурами саду та городу залежить здоров'я, краса та родючість рослин.

В епоху розвитку та розквіту хімічної промисловості застосування засобів захисту рослин для контролю шкідливих організмів є невід’ємною складовою частиною сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур. Правильне використання засобів захисту рослин - справа не тільки важлива, а й дуже складна, адже асортимент препаратів надзвичайно великий і характеризується значним різноманіттям властивостей, призначень, особливостей дії, впливу на людину, теплокровних тварин і корисні організми, поведінки в навколишньому середовищі та післядії.

Захисти свій сад та город

Інновація в  захисті картоплі!

Захист від шкідників та хвороб картоплі.

Хвороби суниці

Суниця без сірої гнилі