Картопля без бур»янів!


З появою таких препаратів як ЗЕНКОР стало можливим значно полегшити вирощування картоплі, томатів та інших культур в присадибних та селянських господарствах, завдяки усуненю кропіткої ручної прополки.

     З появою таких препаратів як ЗЕНКОР стало можливим значно полегшити вирощування картоплі, томатів та інших культур в присадибних та селянських господарствах, завдяки усуненю кропіткої ручної прополки.  

     ЗЕНКОР – це високоефективний системний гербіцид для боротьби з дводольними та злаковими бур”янами  при вирощуванні картоплі, томатів, люцерни та сої. При обприскуванні посівів до сходів бур’янів він діє як грунтовий гербіцид, а на їхні сходи впливає через листкову поверхню.

     ЗЕНКОР  – високоефективний проти дводольних бур”янів: щириці, волошки синьої, лободи білої, рутки лікарської, жабрія  звичайного, ромашки, гірчаків, портулаку городнього, будяку  жовтоцвітного, гірчиці польової, осоту городнього, зірочника середнього; та проти однодольних бур”янів: лисохвосту польового, вівсюга, ситі їстивної, курячого проса, селянського проса, пажитниці, мишію.

     Ефективність препарату зростає при підвищенні температури повітря та грунту і досягяє свого оптимуму при 20-25 оС. Важливим також є те, що ЗЕНКОР не знижує біохімічних показників одержаної товарної продукції (вміст цукрів, вітамінів, амінокислот) та жодним чином не впливає негативно на культури, що будуть висіватися наступного року, бо він розкладається в грунті впродовж 2 місяців.

     Норма витрати препарату для знищення бур”янів  до сходів картоплі залежить безпосередньо від типу грунту. На легких грундах достатньо 5,0 г на 1 сотку, на середніх до 10 г, а на важких до 15 г. Для обробки однієї сотки достатньо   4 л робочого розчину.

     Найкращі строки обробки Зенкором – це за один, два дні до сходів картоплі. Це коли сходів картоплі ще немає на поверхні грунту, а бур»яни активно вегетують.

     Є досвід використання Зенкору і по сходах картоплі. Обробку проводять коли висота рослин не більше ніж 10см, а норму внесення суттєво знижують - до 3г на сотку.

      Для забезпечення чистоти посівів культури аж до літа необхідно, щоб плівка гербіциду після обприскування не була зруйнована внаслідок міжрядного обробітку грунту чи інтенсивних опадів безпосередньо після обприскування.

     Для захисту томатів від бур”янів при безрозсадному  вирощуванню проводять обприскування посівів у фазі 2-4 листка у культури, з нормою витрати 7,0 г на 1 сотку; а при розсадному - обприскують після того як розсада приживеться з розрахунку 3-5 г на 1 сотку, тобто орієнтовно через 7-10 днів після висадки розсади.

     На посівах люцерни другого року препарат вноситься в період спокою до початку відростання культури. Норма внесення: 0,75-1,0 кг/га.

     На сої  обприскування ЗЕНКОРом  проводять або під час посіву, або безпосередньо після посіву, до появи сходів культури з нормою витрати 0,7 кг/га.

     Крім вищезгаданих культур в європейських країнах ЗЕНКОР широко застосовують:

-          на зернових колосових культурах проти широколистних бур”янів в стадії кущення, з нормою витрати 0,15 кг/га;

-          на кукурудзі в стадії до 6-ти листків в суміші з 2,4 D, з нормою витрати 0,15 кг/га;

-          на еспарцеті,  так само як і на люцерні;

-          на моркві, коли корінь досягає розміру олівця, з нормою витрати 0,3-0,5 кг/га;

-          на горохові в стадії  1-3 листка, з нормою витрати 0,3-0,5 кг/га;

-          на спаржі до появи сходів  - 0,7-1,0кг

     Добрі результати препарат дає тільки при правильному  його застосуванні: слід уникати передозування, а також слідкувати щоб сусідні чутливі культурні рослини, такі, наприклад, як виноград, рапс, капуста не контактували з розчином або туманом препарату ЗЕНКОР, який вноситься.

     Для  роздрібного продажу населенню  розроблена зручна упаковка: фольгований пакет місткістью 20г та 100г.

     Радим усім використовувати ЗЕНКОР на своїх ділянках, а для досягнення відмінного ефекту купувати його лише в мережі ТКЦ “Зелений Світ” та їх авторизованих місцях продажу.