Серпень-календар

Присадибна ділянка в серпні.

Поширені запитання

 • Як використовувати Конфідор Максі з крапельним зрошенням? +

  З використанням крапельного зрошування при вирощуванні с.-г. культур з’явилися нові можливості внесення засобів захисту рослин безпосередньо через системи крапельного зрошування. Але такий метод вимагає від останніх певних якостей, насамперед – добре вираженої коренево-системної дії.

  Саме таку властивість має препарат Конфідор Максі. При потраплянні у грунт він поглинається кореневою системою і пересувається в рослині акропетально, тобто знизу догори, рівномірно розподіляючись в рослині і захищаючи навіть  пагони та листя, утворені після обробки. До того ж препарат встигає подіяти і на грунтових шкідників. Таким чином, дія препарату набуває більшої ефективності, ніж після звичайного обприскування.  Біля половини  усього  світового обсягу цього препарату використовується саме таким чином – більше, ніж на двох мільйонах гектарів на овочах, картоплі, тютюні, цитрусових і винограді.

   Дозування препарату для обробки овочів та картоплі залежить від обсягу вегетативної маси культури і становить близько 300 г . Маточний розчин препарата концентрацією 0,3 % (300 г препарату на 100 л води) починають вводити в систему  за 20-40 хвилин до закінчення зрошування, коли переважну більшість вологи вже внесено.

  Конфідор Максі за умов грунтового внесення забезпечує контроль таких шкідників, як попелиці, білокрилки,  трипси, цикадки,  картопляна міль,  колорадський  жук,  а також грунтових шкідників, в тому числі дротяників.

 • На яких культурах, та від яких шкідників краще застосовувати Децис Профі ? +

  Застосовують Децис Профі на зернових, технічних, овочевих, плодово-ягідних культурах, виноградниках від широкого спектру шкідників:

  - пшениця  (клоп шкідлива  черепашка, пшеничний трипс, п'явиці, злакові попелиці), норма 0,03-0,04 кг/га

  - буряки (бурякові довгоносики, блішки, крихітки, попелиці) норма 0,05-0,07 кг/га

  - ріпак (ріпаковий квіткоїд, білани, блішки, попелиці) -0,03-0,04 кг/га

  - яблуня (яблунева міль, листовійка, яблунева плодожерка)-  0,05-0,1 кг/га

  - груша (яблунева, грушева, східна плодожерка) - 0,05-0,1 кг/га

  - слива ( сливова та східна плодожерка) -  0,05-0,1 кг/га

  - горох (горохова зернівка) - 0,04-0,07 кг/га

  - томати (совки) – 0,05 кг/га

  - капуста (совки, міль, білянки, блішки, попелиці) – 0,05 кг/га

  - інші культури

  Для дачників та власників фермерських  господарств,  розроблена упаковка ємкістю 1г, 5г
 • Совка та томатах. Як боротися? +

       Проти совок на томатах ми радимо використовувати препарат Протеус. Обприсування проводять в період відродження личинок із яєць. Це відбувається через10-14 днів після масового льоту метеликів. Масовий літ метеликів визначають використовуючи феромонні пастки або за прогнозом станції захисту рослин.