Травень-календар

Присадибна ділянка в травні.

Поширені запитання

 • Чому Конфідор Максі має надзвичайно великий попит серед споживачів? +

  Конфідору Максі має унікальні властивості, які не мають інші засоби захисту рослин і що робить його неперевершеним. Крім надзвичайно ефективного захисту від шкідників, Конфідор Максі має ще ефект стимуляції росту та розвитку рослин.

       Справа в тому, що крім пошкодження шкідниками, рослини,  за несприятливих умов, потрапляють у стан стресу. Він може бути викликаний спекою, посухою, перепадом температур повітря та грунту, надто інтенсивним сонячним випромінюванням, нестачею кисню у прикореневій зоні, пригнічуючою дією гербіцидів.

        З стресом треба боротися, інакше несприятливі фізиологічні  зміни в рослині загрожуватимуть Вашому  врожаю. Реагуючи на стрес, рослина починає виробляти речовини, які полегшують життєдіяльність, пристосовують її до стресових – небезпечних  умов. Ці речовини структурно подібні до хлорникотинової кислоти

  Дивна річ, але саме хлорникотинова кислота утворюється під час розпаду  Конфідору Максі в рослині. Препарат збільшує в рослині концентрацію антистресових речовин, підвищує її життєздатність і потенціал.

  В наслідок цього рослини отримують інтенсивне зелене забарвлення листя,  рівномірно розвиваються, підвищують кількість та якість врожаю.Confidor-Maxi-1-g

 • Як боротися проти яблуневої плодожерки в саду ? +

  Яблунева плодожерка – найбільш відомий та поширений шкідник садів, які плодоносять. Навесні перші метелики плодожерки з»являються  в кінці цвітіння зимових сортів яблуні. Коли в вечірні часи температура повітря досягає 15°С, метелики починають відкладати яйця. Вихід гусениць з яєць починається, як правило, через 17-20 днів після закінчення цвітіння зимових сортів яблуні. В цей час починає цвісти біла акація, що може служити сигналом про обприскування.

  Метелики другого покоління з»являються в червні-липні. Літ їх розтягнутий та триває до осені. Гусениці з»являються, як правило в  липні. Особливо шкодочинні  гусениці другого покоління.

  Обприскування дерев яблуні починають через 17-18 днів після цвітіння зимових сортів яблунь препаратом Каліпсо з розрахунку  2мл препарату на 10л води на 1 сотку саду, друге – через 12-14 днів після першого препаратом Децис Профі 0,5-1,0г /сотка, третє – через 12-14 днів після другого і т.д. Якщо стоїть спекотна погода , а плодожерка літає усе літо та сильно пошкоджує плоди, проводять 4-5 обприскувань використовуючи по черзі Каліпсо та Децис Профі. Строк від останньої обробки до збирання врожаю необхідно дивитися в инструкции по використанню на данні препарати.

  Проводячи обробки проти яблуневої плодожерки ми одночасно  боремося з іншими шкідниками саду в період його вегетації, такими як попелиці, листовійки, мінуючи молі та інші.

   

   

 • На яких культурах, та від яких шкідників краще застосовувати Децис Профі ? +

  Застосовують Децис Профі на зернових, технічних, овочевих, плодово-ягідних культурах, виноградниках від широкого спектру шкідників:

  - пшениця  (клоп шкідлива  черепашка, пшеничний трипс, п'явиці, злакові попелиці), норма 0,03-0,04 кг/га

  - буряки (бурякові довгоносики, блішки, крихітки, попелиці) норма 0,05-0,07 кг/га

  - ріпак (ріпаковий квіткоїд, білани, блішки, попелиці) -0,03-0,04 кг/га

  - яблуня (яблунева міль, листовійка, яблунева плодожерка)-  0,05-0,1 кг/га

  - груша (яблунева, грушева, східна плодожерка) - 0,05-0,1 кг/га

  - слива ( сливова та східна плодожерка) -  0,05-0,1 кг/га

  - горох (горохова зернівка) - 0,04-0,07 кг/га

  - томати (совки) – 0,05 кг/га

  - капуста (совки, міль, білянки, блішки, попелиці) – 0,05 кг/га

  - інші культури

  Для дачників та власників фермерських  господарств,  розроблена упаковка ємкістю 1г, 5г